rotterdam.sp.nl

SP-Hulpdienst

Bereikbaar donderdag tussen 19:00 en 20:00 uur.
(010) 340 06 80
hulpdienstrotterdam@sp.nl

Nieuwsbrief

De Rooie Rotterdammer

Schrijf je in voor de Rooie Rotterdammer, de e-mailnieuwsbrief van de SP Rotterdam.


In de media

De SP Rotterdam komt vaak in de krant, op websites, en op radio en televisie. Kijk hier voor een overzicht.

Word nu lid

NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!

SP Rotterdam :: Nieuws
Laat de tekst voorlezen met ReadSpeaker

Wandelen voor een open en groen Ommoordse Veld

26-11-2007 • De inwoners van Ommoord waren ontsteld toen zij afgelopen zomer te horen kregen dat wethouder Karakus van plan is het Ommoordse Veld vol te bouwen met 200 tot 450 dure villa’s. Dit heeft tot gevolg dat het Ommoordse Veld zijn huidige functie als recreatie- en ontmoetingsplek grotendeels verliest. Aangezien de gemeenteraad donderdag een beslissing neemt over deze kwestie, was gisteren het uitgelezen moment om nogmaals duidelijk te maken dat dit natuurgebied behouden moet blijven. Reden voor ruim 200 mensen om deel te nemen aan een protestwandeling door het Ommoordse Veld.

De lange optocht door het Ommoordse Veld

De plannen voor de bebouwing van het Ommoordse Veld ondervinden grote weerstand. In de afgelopen weken zijn door de bewoners meerdere acties ondernomen, zoals een handtekeningenactie, een boekje over het Ommoordse Veld en een ansichtkaartenactie. De SP heeft daarnaast nog het affiche ‘Laat het hier Groen!’ verspreid. En gisteren volgde dus een bijzondere wandeling door het natuurgebied, georganiseerd door de actiegroep 'Ommoordse Veld Open en Groen'.

Ruim 200 mensen liepen in een lange optocht door het Ommoordse Veld om een duidelijk signaal af te geven: het Ommoordseveld moet groen blijven! Ook de SP was natuurlijk van de partij: Dirk Graafland, fractievoorzitter van de deelraadsfractie in Prins Alexander en kerngroepsvoorzitter Rieks Weerman liepen mee.
Robert Krul, voorzitter van de deelraad Prins Alexander, gaf in een toespraak voor de wandeling overigens nog eens aan dat het deelgemeentebestuur er alles aan doet om de acties van de bewoners te ondersteunen.

Kerngroepsvoorzitter Rieks Weerman neemt in zijn scootmobiel deel aan de optocht

De boodschap is dus duidelijk: noch de inwoners, noch de deelgemeente zitten te wachten op dit ‘Groen wonen Beleid’ van Karakus.

RSS-feed Rotterdam RSS 2.0

Tweede Kamerverkiezingen 12 september 2012
1 voor allen
Laat zien waarom je SP-lid bent

Vroeg of laat
Studio SP
top